Twierdze i Forty w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wyniki Współzawodnictwa rocznego 2018

Email Drukuj PDF

Na dzień 1.2.2019 zostały ustalone wyniki współzawodnictwa rocznego za rok 2018

Współzawodnictwo Roczne Forteczne 2018

LP Znak Imię QTH Obiekty
1 SP5DU Krzysztof Warszawa 58
2 SP6JQF Zenon Wrocław 21
3 SP9RTZ Marian Borowce 12
4 SP5EJG Jerzy Warszawa 12
5 SP9KVZ Marian Borowce 10
6 SP6TRX Ireneusz Głogów 9
7 SP4SHW Jerzy Olsztyn 3
8 SP4YLA Julita Olsztyn 3
9 SQ4IOH Kazimierz Pluski 3
10 SP4FDH Michał Biała Piska 2
11 SQ8JCB Mariusz Łuków 2
12 SP8BBK Jerzy Kolbuszowa 2
13 SP2ALT Wojciech Chojnice 1
14 SP1PMY Myśliborski K K Myślibórz 1
15 SP2SV Krzysztof Chełmno 1
16 SQ9OUM Bogdan Bytom 1
17 SP9YFF Radioklub Wojkowice 1
18 SP2LQP Piotr Chojnice 1
19 SQ5GLB Marek Warszawa 1
20 SP1MVG Krzysztof Szczecin 1

Współzawodnictwo Roczne Oblężnicze 2018

Lp Znak Imię QTH QSO
1 SP6BBE Zbigniew Dubiecko 119
2 SP2RTA Karol Chojnice 84
3 SP7ITS Wiesław Smardzewice 68
4 SQ2MTI Krzysztof Tczew 67
5 SP2KMH Tczewski KL.Kf. Tczew 65
6 SP4SHW Jerzy Olsztyn 58
7 SP6OJG Marian Ozimek 56
8 SP5EJG Jerzy Warszawa 53
9 SP2ALT Wojciech Chojnice 51
10 SP6GF Marek Glogów 48
11 SP2GK Grzegorz Chojnice 47
12 SP9YFF Radioklub Wojkowice 45
13 SP3DWH Zygmunt Wolsztyn 42
14 SP3QFV Wojciech Rzgów 37
15 SP7WLU Wojciech Łódź 31
16 SQ8JCB Mariusz Łuków 31
17 SP6KEP Radio KLUB Leśnica 22
18 SQ4IOH Kazimierz Pluski 22
19 SP3EIE Dariusz Piła 21
20 SP3J Janusz Jarocin 21
21 SP7AH Paweł Kielce 20
22 SP2GUC Eugeniusz Chojnice 20
23 SQ2AHL Tadeusz Inowrocław 13
24 SQ6NSG Adam Głogów 13
25 SP9KDA Klub Olesno 13
26 SP3PWL Wolsztyński K.K. Wolsztyn 12
27 SQ9CWO Jan Olesno 12
28 SP8LEP Artur Jarosław 11
29 SP3UY Wiesław Białośliwie 8
30 SQ9OUM Bogdan Bytom 8
31 SP4FDH Michał Biała Piska 7
32 SP7MFU Andrzej Kielce 6
33 SQ8CJB Jerzy Dzikowiec 5
34 SQ5JUJ Ryszard Nowy Zglechów 5
35 SP7PTM SKK przy I LO Tomaszów Mazowiecki 4
36 SQ3BYQ Marek Golina 3
37 SP5AHR Mieczyslaw Warszawa 3
38 SP2TMT Klub Kf. Toruń 3
39 SQ2BNM Mariusz Toruń 2

Za pierwsze miejsca grawertony otrzymają Krzysztof SP5DU i Zbigniew SP6BBE. Grawertony wręczymy na Zjeździe Kasztelańskim we wrześniu 2019r.

Gratulujemy!

Poprawiony: sobota, 02 lutego 2019 17:38