Twierdze i Forty w Polsce

program dyplomowy

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Współzawodnictwo Dyplom Oblężniczy

Stan współzawodnictwa  (74)  - stacje indywidualne i klubowe
 LP   Znak   Imię   QTH   Obiektów
1  SP2GUC  Eugeniusz  Chojnice 373
2  SP4SHW  Jerzy  Olsztyn 365
3  SP6OJG  Marian  Ozimek 364
4  SP6KEP  Radio KLUB  Leśnica 346
5  SQ9CWO  Jan  Olesno 346
6  SQ5JUJ  Ryszard  Nowy Zglechów 342
7  SP9KDA  Klub  Olesno 338
8  SP6BBE  Zbigniew  Brzeg 335
9  SP8LEP  Artur  Jarosław 310
10  SP8BBK  Jerzy  Kolbuszowa 297
11  SP3QFV  Wojciech  Rzgów 294
12  SP6GF  Marek  Glogów 292
13  SP7ITS  Wiesław  Smardzewice 290
14  SP3J  Janusz  Jarocin 283
15  SQ3BYQ  Marek  Golina 280
16  SP2ALT  Wojciech  Chojnice 244
17  SP7AH  Paweł  Kielce 237
18  SQ2BNM  Mariusz  Toruń 229
19  SQ4IOH  Kazimierz  Pluski 225
20  SP3EIE  Dariusz  Piła 221
21  SP7WLU  Wojciech  Łódź 218
22  SQ2AHL  Tadeusz  Inowrocław 217
23  SQ2MTI  Krzysztof  Tczew 216
24  SP4PXX  Klub PZK  Olsztyn 207
25  SP7PTM  SKK przy I LO  Tomaszów Mazowiecki 205
26  SP2GK  Grzegorz  Chojnice 204
27  SP3DWH  Zygmunt  Wolsztyn 204
28  SP1MVG  Krzysztof  Szczecin 201
29  SP2MKO  Marek  Solec Kujawski 201
30  SP5AHR  Mieczyslaw  Warszawa 198
31  SP2KFQ  Klub LOK  Chojnice 191
32  SQ9OUM  Bogdan  Bytom 184
33  SQ5GLB  Marek  Warszawa 165
34  SP6TRX  Ireneusz  Głogów 158
35  SP2SV  Krzysztof  Chełmno 151
36  SQ8JCB  Mariusz  Łuków 150
37  SP5POT  Kl. KF  Warszawa 146
38  SQ5PGK  Dariusz  Warszawa 123
39  SP5L  Edward  Warszawa 121
40  SP5EJG  Jerzy  Warszawa 113
41  SP2RTA  Karol  Chojnice 106
42  SP5ZWP  Kl. Bractwa Zamk.  Warszawa 103
43  SP2TMT  Klub Kf.  Toruń 102
44  SP2MSF  Ireneusz  Toruń 101
45  SP3UY  Wiesław  Białośliwie 101
46  SP5X  Andrzej  Maków Mazowiecki 101
47  SP9YFF  Radioklub  Wojkowice 90
48  SP4KSY  Klub LOK  Olsztyn 89
49  SP4TKO - SK  Jacek  Olsztyn 88
50  SP5CGN  Edward  Błonie 87
51  SP9MQS  Jan  Czechowice-Dziedzice 85
52  SQ5KWH  Monika  Warszawa 84
53  SP4YLA  Julita  Olsztyn 75
54  SP2KMH  Tczewski KL.Kf.  Tczew 62
55  SP7MFU  Andrzej  Kielce 62
56  SQ2MGM  Andrzej  Koronowo 60
57  SP9RTZ  Marian  Borowce 53
58  SP4FMD  Andrzej  Dobki 42
59  SP6JQF  Zenon  Wrocław 41
60  SQ3CPT  Robert  Jarocin 40
61  SP2EPV  Eugeniusz  Toruń 37
62  SQ3ODX  Stanisław  Słońsk 33
63  SP3PS  Przemysław  Legnogóra 27
64  ES2TT  Edek  Estonia 26
65  SP3UCM  Roman  Poznań 23
66  SP4NKU  Jerzy  Bielsk Podlaski 23
67  SP9KVZ  Marian  Borowce 22
68  SP5XSL  Mariusz  Czernice Borowe 21
69  SP2PR  Paweł  Toruń 19
70  SQ8CJB  Jerzy  Dzikowiec 18
71  SP2RAK  Rafał  Toruń 16
72  SP4OLL  Jerzy  Bielsk Podlaski 15
73  SP5PPK  Płd.Praski Kl.Kr  Warszawa 10
74  SP4FDH  Michał  Biała Piska 8